Home / Без категорій / «Всесвітній Рух Патріотів України»: звернення до президента України Володимира Зеленського та міністра МВС Арсена Авакова

«Всесвітній Рух Патріотів України»: звернення до президента України Володимира Зеленського та міністра МВС Арсена Авакова

Зважаючи на останні події, які відбуваються у Львові, ми – «Всесвітній Рух Патріотів України», організація, яка об’єднує українські діаспори у різних куточках світу, вирішили виступити з офіційним зверненням до Президента України та міністра МВС.
Річ у тім, що ми схвильовані незрозумілою для нас тенденцією, яка має місце в найбільш європейському місті України.
Йдеться про злочини, до яких причетні працівники поліції.
Мабуть усі ми знаємо, що нещодавно було спалено автомобіль журналістці «Радіо Свобода» Галині Терещук. І у вчиненні цього злочину СБУ підозрює діючого працівника поліції Михайла Чердака, якого уже оголосили у розшук.
Та не встиг вщухнути ажіотаж, як в ті самі дні, після зустрічі із слідчим одного з відділів поліції, на лікарняному ліжку опинилася відома волонтерка Олена Живко.
У неї складний стан і швидше за все мова йде про отруєння.
Нагадаємо, що саме Олена Живко – це людина, яка не лише допомагала фронту та організовувала акції проти російських агресорів, але й гостро критикувала діючу міську владу.
Ми схвильовані, що Україна перетворюється на поліцейську державу, де люди, які мали б боротися із злочинністю, самі є її інструментом.
Ми схвильовані тим, що люди в погонах відверто залякують журналістів та волонтерів.
Ми беремо цю ситуацію на контроль самі і вимагаємо цього ж від вас.
Переконані, що і Президент України, і міністр МВС також зацікавлені в тому, щоб знайти винних та розставити усі крапки над «і».

About Olena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*