Home / STOP PUTIN STOP WAR / Мадрид Іспанія пітримав акцію Stop putin Stop War 5

Мадрид Іспанія пітримав акцію Stop putin Stop War 5

22 січня, як рік і два, і три роки тому, Українська Патріотична Асоціація “Воля” ініціювала проведення в Мадриді публічної акції з нагоди проголошення незалежності Українська Народна Республіка (1918 р.), Акт Злуки УНР та ЗУНР (1919 р.), вшанування пам’яті перших жертв ЄвроМайдан – Українська Революція Честі й Гідності Нації. та духовного наставника УПА “Воля”, офіцера Дивізії “Галичина” пана Теодора Барабаша (2014 р.), а також відважних захисників Донецький аеропорт, які боронили цей стратегічний плацдарм від московських загарбників до 21 січня 2015 року.
Цього разу акція, до якої долучилися представники ВГО “Сокіл” – іспанський осередок , прихильники ВО “Свобода” на Піренейському півострові та іспанські націоналісти – друзі України, проходила навпроти посольства Московії в Мадриді.
На початку заходу голова УПА “Воля” свободівець Іван Вовк (відео 1- https://youtu.be/ynxPjqGXeD0 ) розповів іспанською мовою про сторіччя української незалежності, про основні причини її втрати та загарбання українських земель Росією, Польщею, Румунією, а відтак і Угорщиною, про 99-ту річницю української єдності, про можливості відновлення незалежності у 1941 році та про остаточне становлення державності у 1991 році.
Далі організатор заходу пояснив іспанським жандармам з Guardia Civil, що охороняли московську амбасаду і підійшли до маніфестантів, мету проведення акції, наголосивши на її відповідності Конституції Іспанії. Не отримавши заперечень від охоронців правопорядку, націоналіст продовжив мітинг ( відео 2 – https://youtu.be/8mqgNkXKW3M ). Він подякував присутнім іспанцям за участь у заході, нагадавши, що останнім часом Іспанія теж потерпає від московського зухвальства та роздмухування кремлівськими емісарами каталонського сепаратизму.
Також голова УПА “Воля” оголосив присутнім, що Patriots of Ukraine Worldwide Movement – Всесвітній Рух Патріотів України у цей день проводить черговий тур акції “STOP PUTIN – STOP WAR”, спрямований проти проведення в Росії Чемпіонату світу з футболу – 2018 і закликав до бойкотування Мундіалю через окупацію Криму та кремлівську воєнну агресію на Донбасі (див. після 3:15 хвилини відео 2).
Далі Іван Вовк коротко розповів присутнім про перших бійців “Небесної Сотні”, які відійшли у вічність в один день із Теодором Барабашом, про оборону ДАП, про українського націоналіста з Донецька – розвідника Збройні Сили України Олексія Бешулю, який нещодавно гостював в Іспанії і запевнив, що невдовзі Донбас буде повернено до складу України (див. після 8:45 хвилини відео 2).
Продовжуючи дискурс, голова УПА “Воля” звернув увагу на непослідовність нинішньої влади, окремі представники якої, замість організації опору московським загарбникам, часто вносять своїми діями деструктив в українську спільну не лише в Україні, а й поза її межами. Для прикладу він поділився інформацією про дивний (у стилі dividi et impera) підхід нинішнього посла України в Іспанії Анатолія Щерби до роботи з українськими громадськими організаціями, що діють на території Королівства (див. після 9:40 хвилин відео 2), який вибірково запрошує на зустрічі у посольство лояльних та ігнорує принципових голів асоціацій, мотивуючи такі дива власної дипломатії начебто “активністю” перших, а отже незрозумілими натяками на “пасивність” (???) других ( https://m.facebook.com/story.php… ).
Резюмуючи такий непривабливий стан речей, пов’язаний з “печерним макіявелізмом” у владі, націоналіст застеріг Московію, що їй не вдасться скористатися цими тимчасовими непорозуміннями в українському середовищі, адже, як остання імперія світу, вона приречена на швидкий занепад і розпад.
Іван Вовк вкотре публічно висловив переконання, що скоро прийде час, коли “…українські воїни митимуть чоботи у водах Тихого океану, бо маємо наших братів, які здавна освоїли і нині мешкають на Зеленому Клині” (див. після 12:30 хвилин відео 2).
Також на мітингу перед посольством Московії виступив 17-річний український сокілець в Іспанії Стефан Александр Якимчук, який народився і виріс в Мадриді. Він, зокрема, звернувся іспанською мовою до одурених кремлівською пропагандою місцевих мешканців і закликав їх побачити реальну Росію з усіма її темними сторонами, а не міфічний “слов’янський рай”. Завершилася вищеописана подія виконанням Національного Славня “Ще не вмерла Україна!”

Прес-служба Української патріотичної асоціації “Воля”

 

About kesha234

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*