Home / Крим це Україна / Незабутий півострів: активісти Всесвітнього руху патріотів України нагадали загарбникам, що Крим — це Україна

Незабутий півострів: активісти Всесвітнього руху патріотів України нагадали загарбникам, що Крим — це Україна

Австралія, Іспанія, Латвія та Україна. Активісти Всесвітнього руху патріотів та їхні друзі, які проживають у цих країнах, сьогодні вийшли на вулиці міст, аби вкотре нагадати світові, що російська влада незаконно анексувала Кримський півострів і уже четвертий рік він перебуває у руках загарбників.

Таким чином українці підтримали День спротиву Криму російській окупації, який відзначають 26 лютого. Дата вибрана не випадково, адже саме у цей день 2014 року перед будівлею Верховної Ради півострова пройшов мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Тоді українцям та кримським татарам протистояли проросійські активісти, в тому числі з партії «Русское единство».

«Ми вийшли сьогодні нагадати світові про проблему Криму. Про те, що він досі залишається у руках окупантів, незважаючи на санкції та міжнародний тиск. Вважаємо, що такі акції солідарності повинні відбуватися якомога частіше, адже російська пропаганда усілякими методами намагається довести, що ніякого захоплення не було, що Крим відійшов до Росії мирно, через референдум. Але ж усе це брехня. І ми будемо нагадувати про це постійно», — йдеться у повідомленні прес-служби Всесвітнього руху патріотів України.

 

About kesha234

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*